Jak odmienić kuchnię i łazienkę w kilka dni?

Zmiana wyglądu kuchni lub łazienki nie musi być kosztowna i czasochłonna. Dzięki nowym produktom od fordomo.pl możesz odświeżyć swoje wnętrze bez zbędnego bałaganu i stresu. To wodoodporne płyty ścienne Rocko Tiles i wodoodporne panele podłogowe Rocko. Dzięki nim możesz stworzyć piękne i funkcjonalne wnętrze, które będzie cieszyć cię przez lata!

Płyty ścienne Rocko Tiles to rewolucyjny materiał, który możesz zamontować bezpośrednio na płytkach. Nie musisz ich składać ani malować ścian. Wystarczy, że wybierzesz spośród 11 unikalnych dekorów imitujących marmur, kamień, beton lub drewno. Płyty mają format 2800x1230 i tylko 4 mm grubości. Możesz je dostosować do dowolnego wymiaru i kształtu. Są wykonane z ponad 70 proc. sproszkowanego marmuru, co gwarantuje ich wytrzymałość i stabilność wymiarową. Są odporne na wilgoć, promienie UV i ogień. Łatwo się je czyści i pielęgnuje. Zobaczysz swój projekt w 3D i sprawdzisz, jak będzie pasował do twojego wnętrza. Zaufaj nam - płyty Rocko Tiles to najprostszy sposób na piękne ściany!

 

Panele podłogowe Rocko to doskonały wybór do każdego pomieszczenia. Są wodoodporne, więc nadają się do kuchni i łazienki. Są wygodne w montażu dzięki systemowi klik. Są miękkie i ciepłe w dotyku dzięki warstwie winylowej. Są trwałe i odporne na zarysowania dzięki warstwie ochronnej. Są stylowe i eleganckie dzięki naturalnym dekorom drewna. Wybierz spośród 8 dostępnych wzorów i stwórz swoją wymarzoną podłogę!

 

Ale co jeśli chcesz zmienić nie tylko ściany i podłogi, ale także meble? Czy musisz szukać gotowych rozwiązań, które nie spełniają twoich oczekiwań? Nie! Mamy dla ciebie idealne rozwiązanie! To sklep internetowy Fordomo.pl, gdzie możesz samodzielnie zaprojektować i zamówić meble na wymiar. Możesz samodzielnie dobrać kolor, materiał, wymiary i dodatki do swoich potrzeb i gustu. Nasza technologia pozwoli ci zobaczyć swój projekt w 3D i dopasować go do twojego wnętrza. Zajmiemy się także transportem, więc nie musisz się o nic martwić. Jeśli szukasz indywidualności, jakości i wygody, Fordomo.pl jest dla ciebie idealnym rozwiązaniem! Fordomo.pl - meble na miarę twoich marzeń!

Na naszym blogu znajdziesz wiele inspiracji i porad dotyczących remontu kuchni i łazienki. Pokażemy ci, jak wybrać odpowiednie materiały, kolory i style do swojego wnętrza. Podzielimy się z tobą naszymi realizacjami i opiniami klientów. Znajdziesz tu także informacje o naszych produktach, promocjach i nowościach. Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga i sklepu internetowego. Z nami zrobisz swój wymarzony remont!